تعویض درب پشت شکسته آیفون برای تمامی شهرها

اگر شما نیاز به تعویض درب پشت آیفون خود دارید، متخصصان ایران پارت می توانند به شما کمک کنند. ما از قطعات جایگزین با بالاترین کیفیت استفاده می‌کنیم و گوشی آیفون شما دقیقاً مانند قبل خواهد بود. ما بدون اینکه آیفون شما را باز کنیم، درب پشت شکسته آن را تعویض خواهیم کرد.

051-38461010 09304770820

کلیپ نمونه تعویض بدون باز شدن آیفون، با دستگاه لیزر

در ایران پارت تا الان بیشتر از 1500 تا درب پشت شکسته آیفون رو مثل روز اولش کردیم.
فقط کافیه تعارف رو کنار بزاری و با ما تماس بگیری تا راهنماییت کنیم.

 

شکستن درب پشت گوشی آیفون

تقریبا برای همه ما اتفاق افتاده است، زمانی که گوشی ما به زمین می‌افتد و همه ما در اون لحظه با استرس موبایل خود را برمیداریم تا از سالم بودن آن مطمئن شویم. اما اگر ببینیم درب پشت آیفون ما ترک خورده و یا شکسته است چطور؟

پس از شکستن درب پشت آیفون، شما ممکن است همچنان بتوانید بدون مشکل از گوشی خود استفاده کنید، روی صفحه ضربه بزنید و به وای فای متصل شوید، اما آب همچنان می تواند در داخل آن نفوذ کند و اگر آیفون شما دارای شارژ بی سیم باشد، احتمالا دیگر کار نخواهد کرد. به‌علاوه، اگر درب پشت آیفون شما پر از خرده‌ شیشه باشد، آیا واقعاً می‌خواهید از آیفون خود به این صورت استفاده کنید یا داخل جیب خود قرار دهید؟

تعویض بیش از 1000+ دستگاه

بیشتر از 1000 دستگاه آیفون را به بهترین شکل با رضایت مشتریان عزیز، تعویض کرده‌ایم.

استفاده از بهترین متریال

ما از متریال با بالاترین کیفیت استفاده می‌کنیم تا به بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنیم.

استفاده از دستگاه لیزر

با استفاده از دستگاه به روز لیزر و بدون باز شدن، گوشی آیفون شما را تعمیر می‌کنیم.

تعویض در کمترین زمان

برای اینکه درب پشت شکسته شما را تعویض کنیم، تنها کمتر از یک ساعت زمان نیاز داریم.

نمونه کارها

قبل و بعد تعویض‌ درب پشت شکسته آیفون با دستگاه لیزر

بهترین قیمت با بهترین کیفیت

لیست قیمت خدمات درب پشت آیفون

قیمت تعویض شیشه پشت نسبت به عوامل مختلفی متفاوت است، از جمله چه دستگاهی دارید، کجا برای تعمیر می‌روید و از چه متریالی برای انجام کار استفاده می‌شود. استفاده از متریال با کیفیت در تعیین قیمت درب پشت آیفون بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر مواردی که گفتیم میزان تجربه و تخصص تکنسین را نیز در نظر بگیرید. تعویض درب پشت آیفون باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای آیفون انجام شود تا از آسیب‌های دیگر جلوگیری شده و هیچ خسارتی به دستگاه شما وارد نکند. هزینه تعویض در لیست پایین بصورت حدودی برای شما ذکر شده است. برای دقیق‌تر بودن از قیمت و زمان تحویل، با مشاوران تعمیرات در ایران پارت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

سوالات متدوال

سؤالات متداول درباره تعویض درب پشت آیفون

آیا شکستن شیشه پشتی روی عملکرد آیفون تاثیرگذار است؟

اگر درب پشت آیفون شما نسبتاً ترک خورده باشد، هیچ تاثیری در عملکرد نخواهد داشت. با این حال، یک ترک یا تراشه کوچک می‌تواند به سرعت گسترش یابد و آسیب بیشتری به آیفون شما وارد کند. شیشه شکسته نه تنها می‌تواند دست‌ها و انگشتان شما را برش دهد، بلکه استفاده از آیفون را نیز سخت تر می‌کند. علاوه بر این، آیفون شما مقاومت خود را در برابر آب از دست می‌دهد و اگر آب از شکاف‌ها وارد گوشی شود، جریان الکتریکی می‌تواند به مکان‌های حساس نفوذ می‌کند و باعث آسیب می‌شود.

آیا خدمات خود را گارانتی می‌کنید؟

ما در مجموعه ایران پارت برای تعویض از دستگاه لیزر و بهترین متریال استفاده می‌کنیم. قبل انجام کار تمام قسمت‌‌های گوشی را چک کرده و مشکلات احتمالی را به شما گزارش می‌دهیم. با انجام این کار شما از مشکلات احتمالی دستگاه خود آگاه می‌شوید. در انتها، ما فقط کارهایی که بر روی آیفون شما انجام داده‌ایم را با ضمانت اصل بودن قطعات به شما تحویل می‌دهیم.

تعویض درب پشت آیفون چقدر زمان نیاز دارد؟

زمان مورد نیاز برای تعویض به مدل گوشی و شکستگی مربوط است که کمتر از یک ساعت آن را تعویض خواهیم کرد. اما در شرایط ترافیک کاری زمان تعویض افزایش خواهد یافت.

آیا شکستگی درب پشت شیشه‌ای آیفون قابل تعمیر است؟

بله. اگرچه ممکن است وسوسه انگیز باشد که برای تعویض درب پشت شکسته آیفون خود به دنبال تعمیر ارزان قیمت باشید، اما کاربران آیفون از این موضوع غافل هستند که تعمیر ارزان همیشه قابل اعتماد نیست.

آیا مهم است که درب پشت آیفون من ترک خورده یا شکسته باشد؟

اگر شیشه پشتی آیفون خود را بشکنید، آیفون شما مقاومت خود را در برابر آب از دست می‌دهد. همه ما می‌دانیم که آب و الکترونیک با هم سازگار نیستند. آیفون‌ها دارای باتری داخلی هستند و آب از طریق شکاف ها وارد گوشی می‌شود. علاوه بر این، شارژ بی‌سیم ممکن است دیگر آنطور که انتظار می‌رود کار نکند. همچنین، اگر شیشه ترک خورده از گوشه کیس بیرون زده باشد، ممکن است دست شما را ببرد.

چرا اپل جنس درب پشت آیفون را از شیشه می‌سازد؟

با پیشرفت تکنولوژی و معرفی آیفون 8، اپل ساختار آیفون‌های خود را برای پشتیبانی از شارژ بی سیم تغییر داد. شارژ وایرلس انرژی را از شارژر به آیفون از طریق القای الکترومغناطیسی به سیم پیچ واقع در پشت آیفون منتقل می‌کند. دلیل نیاز به شیشه پشتی این است که هیچ قطعه فلزی بر جریان برق و شارژ گوشی تأثیر نمی‌گذارد.

منتظر تماس شما با ایران پارت هستیم