تعویض درب پشت آیفون بدون باز شدن گوشی

اگر شما نیاز به تعویض درب پشت آیفون خود دارید، متخصصان ایران پارت می توانند به شما کمک کنند. ما از قطعات جایگزین با بالاترین کیفیت استفاده می‌کنیم و گوشی آیفون شما دقیقاً مانند قبل خواهد بود. ما بدون اینکه آیفون شما را باز کنیم، درب پشت شکسته آن را تعویض خواهیم کرد.

در ایران پارت تا الان بیشتر از 1500 درب پشت شکسته آیفون رو مثل روز اولش کردیم
فقط کافیه تعارف رو کنار بزاری و با ما تماس بگیری تا راهنماییت کنیم

برای مشاوره رایگان همین الان تماس بگیرید

09304770820 | 051-38461010

شکستن درب پشت گوشی آیفون

تقریبا برای همه ما اتفاق افتاده است، زمانی که گوشی ما به زمین می‌افتد و همه ما در اون لحظه با استرس موبایل خود را برمیداریم تا از سالم بودن آن مطمئن شویم. اما اگر ببینیم درب پشت آیفون ما ترک خورده و یا شکسته است چطور؟

پس از شکستن درب پشت آیفون، شما ممکن است همچنان بتوانید بدون مشکل از گوشی خود استفاده کنید، روی صفحه ضربه بزنید و به وای فای متصل شوید، اما آب همچنان می تواند در داخل آن نفوذ کند و اگر آیفون شما دارای شارژ بی سیم باشد، احتمالا دیگر کار نخواهد کرد. به‌علاوه، اگر درب پشت آیفون شما پر از خرده‌ شیشه باشد، آیا واقعاً می‌خواهید از آیفون خود به این صورت استفاده کنید یا داخل جیب خود قرار دهید؟

تعویض بیش از 1000+ دستگاه

بیشتر از 1000 دستگاه آیفون را به بهترین شکل با رضایت مشتریان عزیز، تعویض کرده‌ایم.

استفاده از بهترین متریال

ما از متریال با بالاترین کیفیت استفاده می‌کنیم تا به بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنیم.

استفاده از دستگاه لیزر

با استفاده از دستگاه به روز لیزر و بدون باز شدن، گوشی آیفون شما را تعمیر می‌کنیم.

تعویض در کمترین زمان

برای اینکه درب پشت شکسته شما را تعویض کنیم، تنها کمتر از یک ساعت زمان نیاز داریم.

قیمت تعویض شیشه پشت نسبت به عوامل مختلف متفاوت است، از جمله چه دستگاهی دارید، کجا برای تعمیر می‌روید و از چه متریالی برای انجام کار استفاده می‌شود. استفاده از متریال با کیفیت در تعیین قیمت درب پشت آیفون بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر مواردی که گفتیم میزان تجربه و تخصص تکنسین را نیز در نظر بگیرید. تعویض درب پشت آیفون باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای آیفون انجام شود تا از آسیب‌های دیگر جلوگیری شده و هیچ خسارتی به دستگاه شما وارد نکند. هزینه تعویض در لیست پایین بصورت حدودی برای شما ذکر شده است. برای دقیق‌تر بودن از قیمت و زمان تحویل، با مشاوران تعمیرات در ایران پارت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

لیست قیمت تعویض درب پشت آیفون

تعویض درب پشت آیفون XS Max
/5
600,000 تومان
نمونه کارها
تعویض درب پشت آیفون XS
/5
550,000 تومان
نمونه کارها
تعویض درب پشت آیفون XR
/5
550,000 تومان
نمونه کارها
تعویض درب پشت آیفون X
/5
550,000 تومان
نمونه کارها