قوانین، راهنما و شرایط خرید از ایران پارت

شرایط و قوانین تعویض و بازگشت کالا خریداری شده در فروشگاه اینترنتی ایران پارت

مشتری گرامی؛ لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از کالاهای خریداری شده فروشگاه اینترنتی ایران پارت به دقت ملاحظه فرمایید. خرید از فروشگاه اینترنتی ایران پارت به معنای دانستن نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ایران پارت، پذیرفتن شرایط و قوانین تعویض و بازگشت کالا و آگاهی از آن­ها است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی ایران پارت از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

1. قانون شماره یک

قطعات موبایل خریداری شده توسط کاربر در صورتیکه بر روی کار بسته و استفاده شده باشد شامل گارانتی نمی‌باشد.

2. قانون شماره دو

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن 09304770820 یا ایمیل info@irparts.ir به فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه‌ای مجدداً برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

3. قانون شماره سه

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن 09304770820 و یا ایمیل info@irparts.ir به فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.